Головна - За містом - Харківські урбаністи презентують в Охтирці проєкт нового бачення міста
…

Харківські урбаністи презентують в Охтирці проєкт нового бачення міста

Час прочитання: < 1 хв

Наступного тижня харківські архітектори з групи UrbanReform презентують мешканцям Охтирки свій проєкт із довгострокового розвитку міста. Мета — залучити місцеву громаду до майбутньої розбудови Охтирки.

«Люк» розповідає детальніше.

Що це за проєкт?

16 січня громадська організація UrbanReform («Міські реформи») презентує свій проєкт «Охтирка: Урбан Візія». Його розробляла створена у 2014 році група харківських архітекторів, урбаністів та громадських діячів. На зустрічі вони  представлять спільні напрацювання стосовно візії Охтирки та її просторового розвитку у майбутньому.

Урбан-візія — це документ просторового довгострокового розвитку міста для майбутнього зростання Охтирки. Він охоплює:

  • позиціюування міста;
  • визначення перспективних напрямів розвитку;
  • цілі та просторовий план розвитку, який торкається питань екології, природи, публічних просторів, покращення мобільності, а також має у собі концепцію розвитку забудови та перших пілотних проєктів.

Читайте також:


Як долучитися до обговорення проєкту?

Мета заходу — залучити охтирчан до розбудови сучасного, безпечного, привабливого та економічно розвиненого міста. Тому після презентації організатори проведуть обговорення, аби отримати зворотній звʼязок від мешканців громади. 

«Майбутнє міста починається з нас!пишуть вони у своєму Telegram-каналі. — Тож закликаємо брати участь у події, щоб вплинути на майбутній розвиток міста, об’єднатися з однодумцями та спільно приймати рішення, які змінять місто!»

Подія проходитиме 16 січня, з 18:00 до 20:00, у безпечній локації. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.

Якщо ви не в Охтирці, але хочете взяти участь в обговоренні, все одно заповнюйте реєстраційну форму — організатори надішлють відео з заходу та форму зворотнього звʼязку.

Проєкт нового бачення Охтирки урбаністи розробляли кілька місяців
Проєкт нового бачення Охтирки урбаністи розробляли кілька місяців

Антон Алохінссон, обкладинка — Макс Бурєнок

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк