Головна - Місто - Студія Aza Nizi Maza відкриває в Харкові виставку дитячих робіт
…

Студія Aza Nizi Maza відкриває в Харкові виставку дитячих робіт

Час прочитання: 2 хв

У суботу, 18 лютого, в артпросторі Art Area ДК відбудеться відкриття виставки дитячої творчості «Схованки», яку організовує художня студія для дітей та дорослих Aza Nizi Maza.

«Люк» розповідає деталі виставки.

Про виставку

Виставка «Схованки» представить роботи юних митців і мисткинь з Харкова.

«Щоб ми не написали про цю виставку, усе зведеться до одного: ось війна, а ось діти, що гармонізують клаптики простору»,пишуть організатори. 

За їх словами, дату відкриття виставки переносили тричі.

Про студію

Aza Nizi Maza — художня студія з живопису, графіку і скульптури для дорослих та дітей, а також мистецький лекторій та інклюзивний майданчик для художників із синдромом Дауна. Заснована в Харкові у 2012 році Миколою та Марією Коломієць.

Після повномасштабного вторгнення підвальне приміщення студії по вулиці Чернишевська, 4 стало бомбосховищем для багатьох харків’ян та їхніх домашніх тварин. За три тижні там розмістились 50 людей.

Викладачі Aza Nizi Maza — Микола Коломієць, Ксенія Резнікова, Женя Коган та Софія Моклякпрацювали з дітьми, які разом з батьками ховалися від обстрілів в метро. За цей час там створили десятки картин, які тепер показують на виставках не тільки у Харкові, а й за кордоном (наприклад, у Литві та Австрії).

Відкриття виставки «Схованки» відбудеться 18 лютого о 16:00 в Art Area ДК (вул. Чернишевська, 13). Вхід вільний.

Фінансують подію Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини та культурний центр Goethe-Institut.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк