Головна - Місто - «Альбом до Дня мертвих». Слухайте новий потужний реліз Your Inner God
…

«Альбом до Дня мертвих». Слухайте новий потужний реліз Your Inner God

Час прочитання: 2 хв

До Дня мертвих, 31 жовтня, харківська формація Your Inner God, що грає психоделік-стоунер, випустила четвертий альбом «Dead Inside» з більш важким звучанням.

Гурт Your Inner God виник п’ять років тому. 31 жовтня 2016-го Костянтин Лисенко заснував one-man-band і відіграв свій перший концерт у Харкові. З часом до проєкту доєднались басист Марк Купін (Liminal) та ударниця Олександра Пономаренко. 

Робота над новим релізом гурту тривала впродовж трьох місяців на домашній студії.

Вокал до альбому записали Кирило Золотоверхий (проєкт «Голос Внутренней Котельной») та Микита Донець. Обкладинку створив дизайнер Костянтин Шубчик.

«”Dead Inside” — бо в кожній людині є потяг до смерті, — розповідає ударниця гурту Олександра Пономаренко.  

У глибині нашого психічного (все)світу є щось, що бажає пошкодження чи навіть знищення нашого Я. Це про внутрішню, властиву всім живим організмам тенденцію повернутися до стану неживої матерії.

Альбом “Dead Inside” нетиповий для нас, бо від психоделік-стонеру ми відійшли до більш темної та важкої музики. Це був цікавий досвід, який з’єднав нас як гурт ще більше, і дав поштовх новим думкам. Як і сам потяг до смерті уможливлює мислення, так і смерть дозволяє життю бути.

Тому невипадково й те, що реліз вийшов у день народження Your Inner God». 

Наразі Your Inner God знімають кліпи та активно виступають.

«Загалом у нас було шість концертів за цей рік, розповідає Олександра.

Ми влаштовуємо двіжуху Paranoid Fest, під цією назвою відіграли у Києві, Харкові та Одесі. У березні грали на івенті Polissian Witchcraft в Луцьку. У квітні завітали до Дніпра, там відбувся Strange Gig у МахноПабі. Наприкінці літа виступили на препаті Kazka Family Fest.

Щодо презентації альбому — хотіли б організувати ще один Параноїд, але не зрозуміло що буде з червоною зоною, тож поки очікуємо і дивимось на ситуацію».

Послухати альбом «Dead Inside» можна на платформах:

Підтримати Your Inner God можна на Patreon або придбавши мерч.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк