Головна - Місто - «Здай книжку – допоможи ЗСУ – отримай знижку!». Харківська кав’ярня збирає російськомовні книжки на макулатуру
…

«Здай книжку – допоможи ЗСУ – отримай знижку!». Харківська кав’ярня збирає російськомовні книжки на макулатуру

Час прочитання: 2 хв

Харківський заклад «Кава Медіа» у партнерстві з онлайн-медіа GWARA оголосили про збір російськомовних та радянських книжок на макулатуру. Виручені кошти відправлять на потреби ЗСУ.

«Люк» розповідає, куди віднести непотрібну літературу.

Яка мета ініціативи? 

З 23 лютого кав’ярня «Кава Медіа» приймає російськомовні книжки на переробку. Зібрані з макулатури гроші підуть на потреби українських військових, а людина, яка долучиться до ініціативи, отримає знижку у «Кава Медіа».

 «Наша мета — зібрати якомога більше макулатури. Всі виручені кошти ми відправлятимемо на підтримку ЗСУ. пишуть організатори ініціативи на своїй Instagram-сторінці.

Приємності: отримай знижку на каву – скільки книжок, стільки ж гривень віднімай від суми замовлення».

Акція безстрокова. Також немає акценту на авторстві книжок — можна принести будь-які російськомовні або радянські видання. 

«Гадаю, що немає в місті жодної людини, в якої б не було непотрібних книжок вдома. Вони завжди лежать, припадають пилом і ніхто не знає, що з ними робити. Викинути? Палити? Ні, краще здати та підтримати ЗСУ задля перемоги», — коментує засновник кав’ярні Ярослав Устіч.

Куди здати книжки?

Принести макулатуру можна за адресою вул. Пушкінська, 63, з 10:00 до 17:00 щодня.

Людям з інших міст заклад «Кава Медіа» пропонує відправити книжки поштою. Для цього потрібно написати в Instagram кав’ярні.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк