Головна - Місто - «Мої знайомі стали вулицями». У дворі ЛітМузею відкрилася виставка з плакатами воєнного часу
…

«Мої знайомі стали вулицями». У дворі ЛітМузею відкрилася виставка з плакатами воєнного часу

Час прочитання: < 1 хв

Цього четверга, 4 травня, у дворі Харківського ЛітМузею відкрилася виставка плакатів з цитатами українських митців про війну, любов та життя, написаних від початку повномасштабного вторгнення. 

Розповідаємо історію війни словами українців у фоторепортажі «Люка».

Виставка «Воєнний плакат весняного стану» — це результат колаборації Харківського ЛітМузею та проєкту «Літери в місті» від Одеського музею шрифтової історії.

Основний її фокус — традиційна українська графіка, що оформлює слова українських письменників, поетів та журналістів, сказані чи написані після початку широкомасштабної російської агресії.

«Роботи цієї виставки ілюструють слова сучасних українських літераторів, — розповідає ЛітМузей. — Слова, що дуже промовисто презентують культуру великої країни під час великої війни. Культуру жити, культуру воювати, культуру любити».

Плакати

Плакати

Плакати

Плакати

Плакати

На 16 плакатах представлені слова Сергія ЖаданаДарини ГладунЛіни КостенкоВікторії АмеліноїГалини КрукЛесика ПанасюкаАртема АзоянаІрини ШуваловоїКатерини Калитко.

Виставка триватиме до 18 травня у саду ЛітМузею (вулиця Багалія, 6).

Антон Алохінссон, фото — Катерина Переверзева, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк