Головна - Місто - «Зробити літературу знову цікавою». Літературний Слем відкриває в Харкові новий сезон
…

«Зробити літературу знову цікавою». Літературний Слем відкриває в Харкові новий сезон

Час прочитання: 2 хв

Після подій в Дніпрі та Кривому Розі Літературний Слем повертається до Харкова, щоб розпочати новий сезон.

Перший захід відбудеться в суботу, 2 жовтня, в Heisenberg Pub.

Цього разу на поціновувачів сучасної української літератури чекає більше 30 нових імен, які зійдуться на сцені LitSlam у межах Прем‘єр-ліги. Їхня задача закохати в себе глядачів у залі за три хвилини свого виступу. 

Головна відмінність слему від літературних конкурсів у тому, що слем — це шоу, яке популяризує літературу, тут немає поважних суддів зі спілки письменників, а головні дійові особи крім самих авторі — саме глядачі, вони і є суддями.

«Просто вийти на сцену і прочитати монотонним голосом з листочка свій твір буде недостатньо для перемоги. Глядач просто не встигне відчути задум автора на 100%. Через це письменникам доведеться включити свій артистизм та вміння доносити свої ідеї», — розповідає співорганізатор івенту, слем-майстер Вищої ліги Артем Ельф. 

Організатори стверджують, шо Літературний Слем в Харкові та в інших містах України переслідує кілька цілей.

«По-перше, зробити літературу знову цікавою для пересічного глядача. Формат слему не обмежувати себе у формі та подачі матеріалу: вірші, проза, стендап, ми дозволяємо все. Головне — сподобатись глядачам, зробити так, щоб за декілька хвилин вони зрозуміли твої ідеї, — запевняє співорганзітор івенту, слем-майстер Прем‘єр-ліги Олександр Кудь.

По-друге, ми даємо для молодих авторів майданчик для самовираження, та знайомимо їх напряму з їх читачами, предоставляємо першу авдиторію, та досвід публічного виступу. Свого часу зі слемом були пов‘язані такі зараз відомі письменники як Артем Полежака, Павло Коробчук та інші.

По-третє, ми розбудовуємо дружнє літературне ком‘юніті. Тут автори завжди можуть знайти однодумців, ми з Артемом свого часу так і познайомились. В ті часи, коли Слем ще проходив у легендарному Churchill’s Music Pub. З багатьма людьми з тієї хвилі ми товаришуємо і досі».

За підсумками вечора ті хто набрали найвищі бали отримають путівку до Вищої Ліги Літературного Слему, в якій зможуть поборотися за грошову винагороду. 

Літературний Слем відбудеться в суботу, 2 жовтня о 19:00, в Heisenberg Pub (пр. Науки, 50). Ціна входу — 50 грн.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк