Місто
У міськраді пропонують приєднатися до створення нового генплану Харкова. Як взяти участь?

Харків’яни можуть взяти участь у створенні нового Генерального плану Харкова, відповівши на низку запитань.

Харків’яни можуть взяти участь у створенні нового Генерального плану Харкова, відповівши на низку запитань.

У Харківській міськраді влаштовують опитування стосовно генплану міста.

На сайті міьскради зазначається, що мета опитування — «допомогти команді найкращих харківських архітекторів та світових фахівців, яких зібрав британський архітектор та дизайнер Норман Фостер, у роботі над Генеральним планом міста, за яким відновлюватимуть і розвиватимуть Харків після перемоги у війні».

«Це опитування допоможе кожному з вас приєднатися до масштабної роботи з відновлення та модернізації нашого міста. А ми зможемо проаналізувати потреби містян та ознайомитися з ідеями, які допоможуть зробити Харків кращим», — запевнив міський голова Ігор Терехов.

Ось деякі з питань опитувальника:

Опитування можна пройти за цим посиланням

Детальніше про генплан Харкова та співпрацю міськради з Норманом Фостером можно дізнатись із матеріалів нашого спільного проєкту з dveryki «Яким має бути Харків після перемоги?»:


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image.png