Головна - Місто - У Харкові пройде пітчинг соціальних проєктів. Як взяти участь?
…

У Харкові пройде пітчинг соціальних проєктів. Як взяти участь?

Час прочитання: 2 хв

Платформа «Моє Місто Харків» оголосила свій перший пітчинг соціальних проєктів. Мета — підтримати суспільно корисні ініціативи харків’ян та популяризувати краудфандинг серед них.

«Люк» розповідає, як можна подати свій проєкт на розгляд.

Що це за платформа?

«Моє Місто Харків» — платформа, що збирає кошти на розвиток громадських проєктів та їх інформаційний супровід. Співробітники надають підтримку у презентації проєктів, запуску зборів для них та оформленні документації.

Платформа працює по принципу краудфандингу (або ж спільнокошту) — коли багато людей добровільно об’єднують свої ресурси, аби спільно профінансувати ідеї інших. Кожен, хто донатить на проєкт, може бути одночасно і покупцем, і спонсором, й інвестором.

«Моє Місто Харків» також діє як благодійна організація, тому не бере комісії за розміщення чи інформаційну підтримку проєктів.

Навіщо потрібен пітчинг?

Оголошений платформою пітчинг соціальних проєктів — це можливість представити свою ініціативу спільноті, розповісти про її роль у розвитку міста та познайомитися з авторами інших соціальних проєктів.

Пітчинг спрямований на підтримку суспільно-корисних ініціатив харків’ян, популяризацію краудфандингу та менторства найкращих ідей. Під час презентації запрошені експерти та соціальні інвестори будуть ставити запитання, щоби визначити вашу пріоритетність з-поміж інших соціальних проєктів.

Як взяти участь у пітчингу? 

Подати свій проєкт на платформу «Моє Місто Харків» можна за посиланням.

До участі приймаються ініціативи від команд та окремих харків’ян віком від 18 років, спрямовані на розвиток міста у сфері культури, освіти, туризму, екології, урбаністики або інновацій. Проєкт має покращити якість життя харків’ян та відповідати основним принципам платформи. Важливо, щоб він не мав агітаційного, протестного або комерційного характеру.

Якщо ідея відповідає вимогам, організатори надішлють повідомлення із шаблоном презентації та рекомендаціями щодо її оформлення. Пізніше повідомлять про точний час пітчингу.

Захід відбудеться онлайн, 25 липня. На ньому учасник матимете 5-7 хвилин, щоб представити свій проєкт експертам та спонсорам. 

Журі оцінить презентовані ідеї та проведе голосування, аби визначити найкращі. Проєкти з підтримкою комісії та найбільшою кількістю голосів отримають фінансування для реалізації.

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк