Головна - Місто - Tinder для креативників. «Навзаєм» анонсував вебзастосунок для культурної спільноти
…

Tinder для креативників. «Навзаєм» анонсував вебзастосунок для культурної спільноти

Час прочитання: 2 хв

Команди Creative Management Camp та «Культурної Агенції ∀» об’єдналися для створення нетворкінгової онлайн-платформи «Навзаєм». 

Платформа складається з вебзастосунку, онлайн-спільноти та гайду з ефективних комунікацій для менеджерів культурних та креативних індустрій. 

У листопаді нетворкінгова онлайн-платформа «Навзаєм» планує запустити вебзастосунок у форматі Tinder

«Платформу розроблюють для менеджерів, які стикнулися з викликами пандемії, цифровізації та економічних обмежень. З потенційними співрозмовниками можна буде заметчитись” у кілька кліків за допомогою тегів, фільтрів і пошуку по компетенціях», — зазначається в пресрелізі. 

Розробники також випустили гайд — посібник з рекомендаціями щодо комунікацій, що базується на методології peer-to-peer обміну (принцип рівний рівному).  Ці інструкції можна використовувати для вирішення робочих завдань, нових знайомств, пошуку людей в команду та обміну знаннями.

В гайді ви знайдете поради щодо того як:

  • зрозуміти свої компетенції;
  • сформувати запит до колег; 
  • побудувати процес обміну; 
  • практикувати отримане знання;
  • надавати фідбек. 

«Ідея “Навзаєму” з’явилась у часи пандемії, адже фахівці втрачали роботу, у людей скасовувались поточні проєкти й навіть закривались бізнеси, — розповідає ідейна натхненниця платформи Тома Лазаренко. 

Сфера постійно трансформується, треба бути гнучкими й адаптуватись. Потрібен майданчик, де можна вловити ці зміни та тренди, де спільнота підтримує ідею постійного саморозвитку, не соромиться ставити питання та помилятися. Потрібне постійне місце, де кожен може знайти роботу, людей в команду, дізнатись, як зробити ту чи іншу робочу задачу, отримати рецензію та фідбек від колег. 

Аби обмін та комунікація в креативних спільнотах була ефективною, ми розробили поради, які можна використовувати в щоденному спілкуванні з колегами».

Наразі «Навзаєм» запустив телеграм-канал та чат для нетворкінгу. У спільноті можна знайти потрібних фахівців, обмінятись робочими інструментами й розв’язати менеджерські задачі. Щоб долучитися до «Навзаєм», треба додатися до чату в телеграмі, описати себе, вказати свій запит та позначити свій статус.

Ініціативу «Навзаєм» створюють команда Creative Management Camp з Києва та «Культурної Агенції ∀» з Харкова у співпраці з BadTeacherInUA та HEDERA studio.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк