Головна - Місто - Після к***********: фестивалі Plan B і «Конструкція» повідомили нові дати
…

Після к***********: фестивалі Plan B і «Конструкція» повідомили нові дати

Час прочитання: 2 хв

Харківській фестиваль Plan B і дніпровський «Конструкція», які мали відбутися в квітні та червні відповідно, через світову пандемію коронавірусу перенесені на осінь. Тож занотуйте у своїх записничках нові дати фестивалів, щоб не проґавити: «Конструкція» — 13-20 вересня, Plan B — 8-11 жовтня.

Plan B — фестиваль соціальних інновацій та нової музики, який проходить у Харкові з 2016 року. За часи свого існування фестиваль став одною із головних соціокультурних подій міста, який об’єднує однодумців й дає імпульс новим корисним ідеям. 

Цього року захід мав відбутись на початку квітня у форматі триденної конференції з виступами міжнародних спікерів, дискусіями, нетворкінгом, воркшопом Idea Boot Camp для тих, хто бажає прокачати свою ідею, виставками та нічною музичною програмою.  

Організатори і організаторки очікували понад 4000 гостей, а також спікерів і спікерок із 15 країн світу, і вже готувалися анонсувати музичну програму. Втім, змушені були скасувати всі активності у зв’язку з карантином.  

«Феномен пандемії коронавірусу вже змінює правила гри та надає поштовх новим ініціативам, тож програма фестивалю доповниться актуальними напрямами й темами, а для обміну досвідом буде залучено ще більше міжнародних фахівців та лідерів думок. Це надасть потужного імпульсу до обговорень на конференції у жовтні, а спікери та гості матимуть багато галузевих кейсів щодо виходу з кризи», — зазначає команда фестивалю. 

Влітку Plan B планує організувати невеликі локальні івенти для місцевих спільнот у Херсоні та Ужгороді й приєднатись до молодіжного форуму «ЗміниТи» у Серебрянці з музичною та освітньою програмою. 

Поностальгувати за Plan B ви можете з нашим архівним матеріалом. До речі, саме на цьому фестивалі вийшла перша друкована газета «Люка», яку, ми сподіваємось, ви досі зберігаєте серед шкільних і любовних листівок! 

«Конструкція» — фестиваль нових медіа, експериментальної музики та сучасного аудіовізуального мистецтва, що відбувається в Дніпрі з 2014-го. Фестиваль поєднує та розкриває теми містобудови і соціокультурного розвитку через сучасне мистецтво. 

Тема цьогорічного фестивалю — Foundinlost («Знайдене втрачене»), в фокусі — мобільність, різноманітність, розгубленість та відсутність меж. 

«Знайдене втрачене — це все, що колись було частиною нашої суспільної генетики, але з часом забулося, понівечилося, зникло під шарами культурного сміття та інформаційного шуму. Це спроба навпомацки знайти нові орієнтири в час розмитості, неясності та нестабільності», — розповідає команда «Конструкції». 

Майданчиком для фестивальних подій стануть знакові місця та громадський простір Дніпра. У Ботанічному саду відбудеться виступ музикантів у форматі AmbientGarden, а в одній з міських занедбаних локацій — масштабний рейв. До участі організатори і організаторки запросили митців і музикантів із Німеччини, Чехії, Великобританії, Угорщини, Австрії, Швейцарії, Данії, Швеції, Румунії та України. 

А поки до фестивалю залишається майже пів року, ви можете згадати або дізнатися, як дніпряни власноруч звели вільний публічний простір на місці зруйнованого амфітеатру.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк