Головна - Місто - «Біля клубу “Живот”». У Харкові знову запрацює бар «Порт»
…

«Біля клубу “Живот”». У Харкові знову запрацює бар «Порт»

Час прочитання: 2 хв

Винний бар «Порт» знову запрацює у Харкові на новій локації. Цієї суботи, 18 березня, заклад відкриється за адресою вул. Куликівська, 4 (біля клубу «Живот»).

«Люк» поспілкувався зі співвласницею бару Анастасією Чистяковою про історію закладу та його відродження у Харкові.

Яка історія бару «Порт»?

«Порт» (Port Wine Bar) — мережа барів зі впізнаваним стилем. Основною фішкою закладу є українське вино різних смаків (зокрема абрикосове, смородинове, полуничне і гранатове), яке розливають у грановані стакани.

В асортименті також класичні і креплені вина, портвейн, сидр, пиво, сангрія та міцний алкоголь. Є закуски, сендвічі, основні страви та безалкогольні напої.

Перший бар «Порт» відкрився в Одесі у грудні 2015 року. З часом заклади мережі почали з’являтись у Харкові, Львові, Києві.

У Харкові бар вперше відкрився у 2017 році на вулиці Пушкінській, біля однойменної станції метро. 

«Заклад став для багатьох харків’ян місцем зустрічі, де можна випити до дна у легкій та невимушеній атмосфері, — згадує співвласниця «Порту» Анастасія Чистякова.

За місяць до повномасштабного вторгнення [22 cічня 2022 року, — «Люк»] “Порт” оголосив про невеличку зміну формату та переїзд у нове приміщення. На жаль, через війну відкриття перенесли на невизначений термін. Але нарешті цей час настав».

Де і коли відкриття нового «Порту» в Харкові?

Цієї суботи, 18 березня, бар «Порт» відкриває двері о 14:00 за новою адресою — вул. Куликівська, 4, по сусідству з найстарішим клубом Харкова «Живот».

«У нас не було сумніву в тому, що “Порт” у Харкові має відкритись знову. Це місце, яке подобається багатьом, і нашій команді в першу чергу. Дуже хочеться побачити старих улюблених гостей і познайомитись з новими чудовими людьми», — розповідає Анастасія.

Олександра Пономаренко, фотографії — Анастасія Чистякова, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк