Місто
Без червоних килимів та канделябрів: у Харкові відбудеться перша контркультурна театральна премія

У п’ятницю, 18 червня, в Харкові відбудеться перша альтернативна театральна премія «Пропаганда».

«Люк» розповідає, в чому її альтернативність та як саме будуть руйнувати стереотипи.

У п’ятницю, 18 червня, в Харкові відбудеться перша альтернативна театральна премія «Пропаганда».

«Люк» розповідає, в чому її альтернативність та як саме будуть руйнувати стереотипи.

Команда театрально-урбаністичного фестивалю Parade fest започатковує першу в Харкові контркультурну театральну премію «Пропаганда».  

Мета премії — підтримати незалежних митців і привернути увагу до проблемного інституту державних відзнак. Її вручатимуть діячам, діячкам та організаціям, які формують культуру міста, але не потрапляють у номінації державних премій.  

«Привідкриваючи тему фестивалю Parade 2021, що відбудеться у вересні (“Культура переходу”), ми говоримо про феномен подібних премій як про радянський атавізм і нагадуємо, як червоні килими, почесні дипломи і промови поруч з канделябрами насправді виглядають в очах поколінь X та Z», — пояснює організаторка івенту Вероніка Склярова.

Що у програмі?

Cвоя грошова винагорода і свої почесні грамоти. А ще урочисте вручення призів у стилі «скинути на картку», віртуальні ведучі, сценарій від секретного театру і кількагодинні DJ сети. 

На івенті виступатиме:

А кого номінують?

Премія відбудеться 18 червня о 19:00 за адресою вул. Сумська, 76а. Вхід вільний. Щоб взяти участь, потрібно зареєструватись тут.  

Підтримати премію донатом можна за посиланням

Обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image.png