Головна - Місто - «Війна закінчиться, а я залишусь». Слухайте та дивіться новий проєкт Reload.Today
…

«Війна закінчиться, а я залишусь». Слухайте та дивіться новий проєкт Reload.Today

Час прочитання: 2 хв

Формація Some People презентує проєкт Reload.Today. 

Це фотобук, в який увійдуть історії окремих українських субкультурних змінотворців, які зробили свій вклад в розвиток урбан-культури України.

Також у межах проєкту музиканти Koloah, Alex Pervukhin (Тиск), Zbaraski та Denis Saxr написали саундтреки.

В історіях людей та проєктів ми часто бачимо, що 2014 рік став переломним та став тригером перезавантаження свідомості. 

Формація Some People випускає фотобук з історіями «перезавантаження» від людей, креативних проєктів та творчих ком’юніті, які попри відсутність «тепличних умов» (або завдяки їх відсутності) вже сьогодні змінюють українські субкультури.  

Також до книги увійдуть п’ять розповідей, надісланих до редакції книги на сайті проєкту

«Коли в суспільстві відбувається “струс” — це завжди відображається на культурі. 2014 рік є знаковим та поворотним для України — цього року ми змінились назавжди, — коментує автор проєкту, головний редактор rap.ua Михайло Правильний.

Ця зміна стосується як кожної людини, так і цілої нації. Хтось може ображатись, але мене не влаштовує те, як всі зараз шукають національну ідентичність, фокусуючись лише на минулому. 

Я вважаю, що справжні герої живуть сьогодні і варті набагато більшої уваги, ніж їх попередники. Круто, що був Тарас Шевченко — його вже не забудуть, але шану треба віддавати ще й тим, хто з підвалу перезавантажує українську культуру зараз. 

Не дивлячись на складний історичний шлях, війну та тони дезінформації про те, як в Україні все погано, наше субкультурне життя стрімко еволюціонує, а субкультури завжди давали енергію широким масам — “Reload.today” саме про це».

«Дорогий Дарвін, дякую, але далі ми якось самі»

Автор проєкту також написав чотири монологи. Кожен з них може бути прочитаний як від лиця окремої особистості, так і від лиця України. 

Провідні українські електронні музиканти — Koloah, Alex Pervukhin (Тиск), Zbaraski та Denis Saxr — написали музику до цих монологів, а кожен з треків було екранізовано. Композиції увійдуть до EP «Reload.today».

«Це не музика для ротації на радіо і не те, що тобі поставить таксист, — запевняє Михайло Правильний. Але це роздуми про людей, їх еволюції та подолання складнощів. Про те, що найголовніше треба шукати в реальному часі та всередині себе». 

Фотобук з’явиться в кінці року і буде презентована в Києві, Львові та Харкові. Слідкувати за новинами можна на сторінках проєкту в фейсбуці та інстаграмі. Щоб надіслати історію для фотобуку, заповніть форму на сайті проєкту.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк