Головна - Місто - #CАМІСОБІФЕСТ: фестиваль про створення публічного простору та ком’юніті
…

#CАМІСОБІФЕСТ: фестиваль про створення публічного простору та ком’юніті

Час прочитання: 2 хв

В останні вихідні літа, 29 та 30 серпня, в Харкові відбудеться #САМІСОБІФЕСТ або #SSF. 

«Люк» розповідає, в чому головна ідея  #SSF та чому варто долучитись до нього.

Концепція #САМІСОБІФЕСТ полягає в об’єднанні небайдужих людей, а саме у створенні творчої спільноти, яка зацікавлена у побудуванні свого майбутнього та майбутнього Харкова.

Фестиваль відбудеться у провулку Воробйова. Локація обрана невипадково.

«З нашої точки зору, провулок Воробйова — найбільш насичена вуличним мистецтвом вулиця в місті, — пояснює «Люку» автор проєкту Віталій Собченко.  — Знаходиться в центрі і практично не використовується місцевими жителями. Ми хочемо привернути увагу до цього місця та упорядкувати його». 

Проєкт фестивалю від Лабораторії «Метод»

Що буде?

#SSF відбуватиметься вже четвертий рік поспіль. Раніше він проводився під назвою Vinyl Fest — у форматі фестиваля-ярмарку із музичною програмою.

Організатори створюють  таке місце, бо підтримують ідею свідомого споживання й популяризації українських брендів.

Цьогоріч програма фестивалю також включатиме лекторії у форматі TED, галерею мистецтв і перфомансів, зону майстер-класів, барахолки, музичний стейдж, фудкорти та інше. Крім того, будуть конкурси та воркшопи від практиків у галузі мистецтва й культури.

Що можна?

Бажаючі можуть взяти участь у #SSF в якості волонтерів, фотографів, журналістів, прочитати лекцію або послухати про щось цікаве. 

Зареєструватись можна за посиланням.  

Що треба?

Вхід на #SSF безкоштовний, тому організаторам необхідний ресурс, щоб забезпечити всі витрати, пов’язані з організацією. Для цього вони запустили краудфандингову кампанію на платформі «Спільнокошт». Загалом потрібно зібрати 135 тис. грн. З цієї суми вже зібрано 43 тис. грн.

Організатори, артисти та волонтери не отримають грошової винагороди, всі кошти підуть на архітектурну частину (організацію зон), маркетинг заходу (створення афіші, відеоматеріали тощо), декорації (прапорці, бейджі), господарські потреби (прибирання, бензин, доставка меблів тощо) та арт-частину (музичне обладнання). 

За цим посиланням можна ознайомитися із повним списком витрат для реалізації проєту та зробити власний внесок. 

За донат можна отримати згадку на стіні подяки, стікерпак, стильовий блокнот, мерчовану футболку та інше. 

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк