Головна - Новини - «20 днів в Маріуполі» скоро вийде на Netflix

«20 днів в Маріуполі» скоро вийде на Netflix

Час прочитання: < 1 хв

Документальний фільм «20 днів в Маріуполі» режисера Мстислава Чернова з 21 квітня буде доступний для перегляду на стримінговому сервісі Netflix.

«Люк» розповідає детальніше.

Що про це відомо?

На стримінговому сервісі стрічку можна буде подивитись з 21 квітня. До речі, там вона має рейтинг 13+, тоді як на інших показах фільм ранжувався як 18+.

«Група українських журналістів документує жахливі реалії війни, опинившись у прибережному місті Маріуполь після вторгнення російських військ на початку 2022 року», — йдеться в описі стрічки на сайті.

Наразі фільм також можна переглянути онлайн і на українських стримінгових платформах:


Читайте також:


Що відомо про фільм «20 днів у Маріуполі»?

Стрічка розповідає, як Маріуполь переживав перші тижні російського вторгнення: обстріли, загибель мирного населення, бомбардування пологового будинку.

Окрім Мстислава Чернова, над фільмом «20 днів у Маріуполі» працювала команда інформагентства Associated Press (зокрема, фотограф Євген Малолєтка та продюсерка Василіса Степаненко) та монтажери найдовшого документального серіалу телерозслідувань FRONTLINE

Прем’єра відбулась 20 січня 2023 року на фестивалі незалежного кіно Sundance в США. Там стрічка отримала приз глядацьких симпатій. Також фільм здобув низку нагород від Міжнародного кінофестивалю у Клівленді (США), DocAviv (Ізраїль), DocEdge (Нова Зеландія), Cinema for Peace (Німеччина), Royal Television Society та Sheffield DocFest 2023 (Велика Британія). У травні творців фільму за їхню роботу нагородили Пулітцерівською премією.

У ніч на 11 березня у Лос-Анджелесі відбулася 96-та церемонія нагородження кінопремією «Оскар». «20 днів у Маріуполі» визнали найкращим документальним фільмом минулого року.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк