Головна - Новини - Можна в парк та ЛітМузей, а до театру — зась. ХОВА прокоментувала заборону на культурні заходи у місті

Можна в парк та ЛітМузей, а до театру — зась. ХОВА прокоментувала заборону на культурні заходи у місті

Час прочитання: < 1 хв

Харківська обласна військова адміністрація (ХОВА) у офіційному коментарі роз’яснила, на які заклади розповсюджується заборона на проведення масових культурно-мистецьких заходів у місті та області.

«Люк» розповідає, які майданчики можна відвідувати.

Директорка Департаменту масових комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації ХОВА Ярослава Бережна відповіла журналістам «Суспільне Харків», де можна проводити заходи кількістю понад 50 учасників.

За її словами, відповідна заборона ХОВА стосується лише тих закладів культури, які підпорядковані безпосередньо обласному Департаменту культури та туризму

ХОВА не ухвалювала будь-яких постанов, що обмежували б проведення заходів на інших культурних майданчиках у місті. Зокрема, до таких відноситься Харківський ЛітМузей чи Центральний парк культури та відпочинку.

Це дещо суперечить тексту рішення  Департаменту культури і туризму ХОВА від 18 квітня 2023 року, де заборона розповсюджується на заклади «незалежно від форми власності» і стосується також масових заходів на відкритому просторі.

Рішення Департаменту культури і туризму ХОВА забороняє масові мистецькі заходи у місті

Також Ярослава Бережна зазначила, що у Департаменту культури і туризму ХОВА немає інформації про порушення порядку проведення заходів.

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк