Головна - Новини - Кава і література. У Харкові відкривається нова книгарня з кафе
…

Кава і література. У Харкові відкривається нова книгарня з кафе

Час прочитання: < 1 хв

У Харкові відкривається нова книгарня «Книголенд», де можна буде почитати і випити кави. У день відкриття з поетичними читаннями виступить Сергій Жадан.

«Люк» розповідає, що відомо про нове місце.

Що за книгарня?

«Книголенд» — це мережа книгарень та інтернет-магазин книжок. Мережу заснували в Харкові у 2007 році, та з тих пір книгарні відкрились у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Чернігові, Полтаві та інших містах України. 

9 грудня у Харкові відкриється нова книгарня «Книголенд» за адресою: вулиця Сумська, 72 (будівля бізнес-центру «АВЕК»). За словами команди мережі, це буде «більше, ніж книгарня»: в одному приміщенні працюватиме магазин книг, літературне кафе з можливістю випити кави, культурний центр. 

«”Книголенд” — чудове місце для книжкових презентацій, творчих виступів та захопливих зустрічей з авторами задля обміну думками та ідеями», — кажуть у команді.


Читайте також:


Що буде на відкритті?

9 грудня о 16:00 почнеться поетичний вечір Сергія Жадана, а після планується автограф-сесія письменника. 

Також на відкритті організатори обіцяють знижки у 15%, «чудовий настрій, приємне літературне ком’юніті та ароматну кава».

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк