Vivat відкриває у Харкові другу книгарню — але на старому місці
Харківське видавництво Vivat анонсувало відкриття другої книгарні у місті. Вона закрилася через недостатню кількість відвідувачів на початку повномасштабного вторгнення Росії.
«Люк» з’ясував деталі.
Що відбудеться?
Видавництво Vivat анонсувало відкриття другої книгарні у Харкові. Воно відбудеться 12 і 13 серпня.
Власники обіцяють провести кілька подій:
- Лекцію про літературний Харків;
- Книжкову екскурсію містом;
- Автограф-сесію зірки сучасної літератури;
- Знижки до -50% на книжки видавництва.
Організатори закликають стежити за анонсами видавництва у соцмережах, аби не пропустити подробиць.
Що це за книгарня?
Книгарня Vivat на вулиці Сумська, 67 працювала і раніше. За словами генеральної директорки видавництва Юлії Орлової, її тимчасово закрили через недостатню кількість людей у Харкові, але книжки залишили на місці, тому крамниця готова до відкриття.
UPD 08/08: Видавництво Vivat опублікувало пресреліз з детальною програмою дводенних заходів, присвячених відкриттю своєї другої книгарні.
Субота, 12 серпня
12:00 — Літературна екскурсія «Харків: від фортеці до столиці». Її проведе Наталія Васильєва, співзасновниця видавництва «Відкриття» та проєкту «Харків: люди, події, дати». Екскурсія стартує у першій книгарні Vivat на вул. Квітки-Основ’яненка, 2. Після короткої розмови про заснування міста учасники пройдуть Сумською вулицею. По дорозі лекторка розкаже про найвидатніші будівлі цієї вулиці та завершить історію міста вже у новій книгарні Vivat.
![](https://lyuk.media/wp-content/uploads/2023/08/lit-ekskursiia-1024x576.jpg)
16:00 — Виступ стендап-коміка Євгена Лещенка про книжки та Харків, а також спеціальна програма до відкриття.
Неділя, 13 серпня
12:00 — лекція «Важливі 1920-ті: Харків як літературний епіцентр». Співробітниця Харківського ЛітМузею Тетяна Ігошина розповість, чому цей період важливий для всієї української літератури та наскільки актуальними залишаються твори тогочасних письменників.
![](https://lyuk.media/wp-content/uploads/2023/08/lektsiia-1024x576.jpg)
16:00 — Автограф-сесія Сергія Жадана та презентація перших примірників його нової збірки «Скрипниківка».
Також протягом двох днів відвідувачі можуть випробувати свою вдачу на розіграші, де призами слугуватимуть знижки та сертифікати на книжки.
![](https://lyuk.media/wp-content/uploads/2023/08/ZHadan-1024x576.jpg)
Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд
Читайте також: