Головна - Новини - Фонд Говарда Баффета заплатить за відновлення «Фактор-Друку»

Фонд Говарда Баффета заплатить за відновлення «Фактор-Друку»

Час прочитання: < 1 хв

Фонд американського бізнесмена Говарда Баффета профінансує відбудову харківської друкарні «Фактор», зруйнованої російським ударом 23 травня.

«Люк» розповідає детальніше.

Що відомо про відновлення?

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що відновлення друкарні «Фактор» триватиме 4-5 місяців.

«Росіяни намагаються зламати нашу культурну ідентичність, як і сотні років тому відрізати нам доступ до мови, літератури, і, найголовніше — знищити державність. У них це не вдасться», — написав він. 


Читайте також:


Що цьому передувало?

Вранці 23 травня, близько 10:25, російські війська вкотре обстріляли Харків та область. По самому місту завдали близько 10 ударів, від яких постраждала, серед іншого, типографія.

Пізніше стало відомо, що типографією, яка зайнялася від обстрілів, стала друкарня «Фактор», на якій випускається зокрема продукція видавництва Vivat

Внаслідок російського обстрілу загинуло семеро людей, ще 17 дістали поранень.

Нагадаємо, що компанія «Фактор» ініціювала збір коштів. Усі пожертви будуть спрямовані на підтримку постраждалих та відновлення поліграфічної галузі. Допомогти донатом можна за посиланням

Також видавництво підтримала «Нова пошта». До 30 червня вони здійснюватимуть безплатну доставку усіх замовлень з сайту Vivat.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк