Головна - Барабашовка - До харківського екопарку повернулися евакуйовані зебри
…

До харківського екопарку повернулися евакуйовані зебри

Час прочитання: < 1 хв

У «Фельдман Екопарк» повернулася родина зебр, яка понад рік перебувала в евакуації на Полтавщині. Їх разом з іншими тваринами вивезли з-під російських обстрілів навесні 2022 року.

«Люк» ділиться подробицями.

Що трапилось?

Харківський екопарк продовжує поповнюватися. Окрім переданих волонтерами нових тварин, до екопарку повертаються й ті, яких евакуювали на початку повномасштабного вторгнення Росії.

Минулої суботи, 29 липня, на Facebook-сторінці екопарку розповіли про повернення родини зебр:

«Наші зебри повернулись додому!йдеться у повідомленні. — Ми дуже раді, що наші тварини, більшість з яких усе ще розкидана по різних куточках України, поступово повертаються у відновлені вольєри. Екопарк відроджується!»

Що відомо про зебр?

Родину зебр — самця Мартіна, самку Марті та їхнє жеребятко — волонтери вивезли до екопарку Ковалівка на Полтавщині навесні 2022 року. Російськими обстрілами Мартіну серйозно пошкодило ногу, самка теж мала поранення. Ще одна зебра загинула. Всього тоді вдалося евакуювати понад 3,5 тисячі тварин.

Про поступове відновлення екопарку його власник повідомив у листопаді 2022 року. Перебувати на території тоді ще було небезпечно через міни й уламки снарядів. Проте вже 1 червня зону  екопарку під назвою «Долина альпак» відкрили для відвідувачів.

Антон Алохінссон, фото — Фельдман Екопарк, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк