Головна - Місто - У виставкому центрі «Бузок» покажуть, як харків’яни «відчувають війну»
…

У виставкому центрі «Бузок» покажуть, як харків’яни «відчувають війну»

Час прочитання: 2 хв

З 24 лютого по 5 березня в харківському інформаційно-виставковому центрі «Бузок» пройде фотовиставка «Відчуття війни», присвячена річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

«Люк» повідомляє деталі.

Фотовиставка «Відчуття війни» фокусується на людських історіях і свідчить про те, як раптово змінилося наше буття через війну, пишуть представники центру «Бузок». 

«З початком повномасштабного вторгнення ми всі живемо в іншому світі, — наголошують організатори. — Кожна історія та фото — від звичайної людини, яка в одну мить втратила минуле, майбутнє — і стали головними героями фотовиставки. І про мирних жителів, що панічно змушені були рятуватися втечею, і про зламані людські долі. Їхні історії та світлини руйнувань — різні, та всі однакові».

В «Бузку» кажуть, що на виставці представлять роботи звичайних харків’ян, поки не професійних фотографів:

«Внаслідок російської агресії сильно постраждали багато населених пунктів України, зокрема й друге за величиною місто Харків. Тисячі людей були змушені рятуватися від бомбардувань. 

Але значна частина мешканців залишилася в рідному місті, а ще значна частина жителів повернулася після деокупації Харківської області, ними і були надані фото для участі у виставці. 

Це свідчення того, як харків’яни ставляться до своєї Батьківщини. Війна не зламала, а згуртувала українців».

Відвідати виставку «Відчуття війни» у виставковому центрі «Бузок» (вул. Сумська, 25) можна з 24 лютого по 5 березня. Вхід вільний.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк