Головна - Місто - Гра в солдатики та дитячі спогади. У ЄрміловЦентрі відкривається виставка Олега Калашніка Enfant Terrible
…

Гра в солдатики та дитячі спогади. У ЄрміловЦентрі відкривається виставка Олега Калашніка Enfant Terrible

Час прочитання: 2 хв

У вівторок, 22 лютого, в ЄрміловЦентрі розпочне роботу виставка Олега Калашніка Enfant Terrible.

Нескінченні ряди солдатиків сховають за собою стіни ЄрміловЦентру. Бетонний простір перетвориться на полишений іграшковий майданчик — портал у дитячі шкільні роки митця.

«Гра ніколи не закінчується, тому що протягом життя ти повертаєшся до пережитого у дитинстві. Відбуваються події, які відносять тебе до спогадів тих часів», — каже директорка ЄрміловЦентру Наталія Іванова про концепцію виставки.

У межах виставки Олег Калашнік звертається до знакової іграшки свого дитинства — солдатика. Він — митець, чия творчість живиться силою ранніх та юнацьких спогадів. Свою художню увагу він фокусує на індивідуальному дитячому міфі.

«Коли я був малим, сусід навпроти будував дім, — розповідає автор. — Я брав в нього биту цеглу і виточував з неї мініатюрні цеглинки — хотів звести маленький будиночок для солдатиків. Уявляєш? Побита цегла, у якої ти обтесуєш грані, і робиш ще меншу цеглу…». 

Солдатик Олега Калашніка перетворюється на колись заховану дитячу скриньку, де крізь часи збереглися дивні «скарби». Він як цегла, з якої хлопчик зводить світ фантазії, а дорослий будує міф власного дитинства і шукає сенси своєї гри.

Виставка Enfant Terrible розпочне роботу 22 лютого о 18:00 в ЄрміловЦентрі та працюватиме до 20 березня. Вхід вільний з дотриманням карантинних норм.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк