Головна - Місто - Харків та Львів влаштують День музики у новому форматі
…

Харків та Львів влаштують День музики у новому форматі

Час прочитання: < 1 хв

У неділю, 21 червня, Україна приєднається до міжнародного Дня Музики — Fête de la musique. Музиканти з Харкова та Львова гратимуть наживо в онлайні.

Трансляція заходу відбуватиметься на сторінках проєкту Make Music Day Україна та «Люка».

 

День Музики або Fête de la musique проходить по всьому світу 21 червня з 1982 року. У ньому беруть участь понад 110 країн і 450 міст. Це масштабна акція, під час якої музиканти грають просто неба, і кожен може приєднатися за своїм бажанням. Усі концерти безкоштовні, а взяти участь може будь-хто. 

З 2013 року День Музики відбувається і в Україні. Спочатку до цієї ініціативи долучився Львів, наступного року — Харків. У 2019-му День Музики зібрав у нашому місті 240 учасників на 60 локаціях та 30 тисяч відвідувачів. 

Цього року Fête de la musique об’єднав Свято Музики у Львові, День Музыки в Харькове та фестиваль Plan B, який під час пандемії запустив онлайн-проєкт «На карантині з Plan B» й регулярно транслює лекції, дискусії та вечірки. Команди об’єдналися, щоб, незважаючи на пандемію, влаштувати музичне свято в онлайні. 

Що буде у програмі? 

У Харкові участь візьмуть ХОССП, який нещодавно випустив дебютний альбом, гурти Busicama і «Смеющийся Тигр», а також Iris Forest і Monotronique. 

У Львові гратимуть Torbán, Бетон, Lan4, Joryj Kłoc та проєкт Імпровізація зМістом — джазові джем-сейшни із використанням записаних звуків міста. 

Подивитися спільний ефір з Харкова та Львова можна буде 21 червня з 17:00 по 01:00 на Facebook-сторінках Make Music Day Україна та «Люка».

Нагадуємо також, що цієї суботи, 20 червня, відбудеться третій онлайн-фестиваль Інтерсіті Live, який об’єднає 30 учасників із семи континентів. За організацію та лайн-ап в Харкові відповідатиме ваш «Люк» й On-Air Stream.

Текст — Дмитро Кузубов

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк