Місто
«На карантині з Plan B». П'ять тижнів лекцій, вечірок і воркшопів в онлайні

Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B запускає онлайн-проєкт «На карантині з Plan B» — серію з п’яти подій, що включатиме лекції, воркшопи, музичні стрими, тощо. Перша з цих подій відбудеться вже в цю суботу, 23 травня.

 

Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B запускає онлайн-проєкт «На карантині з Plan B» — серію з п’яти подій, що включатиме лекції, воркшопи, музичні стрими, тощо. Перша з цих подій відбудеться вже в цю суботу, 23 травня.

 

Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B, який у зв’язку з пандемією COVID-19 був перенесений з квітня на 8-11 жовтня, запускає новий онлайн-проєкт «На карантині з Plan B».

Ключовими темами проєкту є технології та підприємництво, соціальні та культурні інновації, нові сценарії світу та комунікації суспільства майбутнього. 

Як і звичайний Plan B, онлайн-проєкт складатиметься з денної та нічної програм.

Plan B Day включатиме лекції, міжсекторальні дискусії, нетворкінг та воркшопи.

Plan B Night — перформативну програму та live-стріми від музикантів з різних куточків України.

Окремою подією стане воркшоп Idea Boot Camp, на  якому раніше відібрані учасники прокачають свої ідеї разом з українськими та іноземними менторами. 

«Plan B є майданчиком для обговорення змін, тож для онлайн-програми ми обрали найгарячіші теми, практичні кейси дієвих інновацій та рішень суспільних проблем, найсвіжіші історії від креативних підприємців та нову музику з різних областей України, — зазначає директорка фестивалю Plan B Аліна Ханбабаєва.  

Ми хочемо не тільки влаштувати енергетичний обмін між містами, а показати, що цінного є в субкультурах різних спільнот, зробити більш видимими локальні ком’юніті. Цей проєкт дає змогу підтримати фінансово музикантів, артистів, митців, незалежні ініціативи та культуру загалом  що є дуже важливим під час карантинної кризи».

Що буде 23 травня? 

Перший карантинний ефір Plan B відбудеться разом із Культурою звука

«Коли повернуться вечірки? — питають люди, сумуючи за клубною движухою. Ми хочемо вбити двох зайців: спочатку з’ясувати, що думають про це питання люди з музичної індустрії, а потім — влаштувати вечірку», — пояснюють організатори. 

Програма:


18:00 — Серія інтерв’ю про музичну індустрію на карантині з представниками незалежних музичних формацій: 

21:00 — Онлайн-вечірка. Шість пар діджеїв back to back гратимуть свої сети впродовж шести годин: 

Трансляція відбуватиметься в суботу, 23 травня, з 18:00 по 03:00 на YouTube-каналі hromadske.ua, у Facebook та Instagram.