Головна - Місто - Ost Anders Fest. Діалог між Сходом та Заходом за участю Харкова
…

Ost Anders Fest. Діалог між Сходом та Заходом за участю Харкова

Час прочитання: < 1 хв

Цієї суботи, 23 травня, фестиваль альтернативної музики, театру і візуального мистецтва Ost Anders покаже live-стрим за участю артистів із Харкова.

Фестиваль Ost Anders Fest щорічно проходить в Нюрнберзі (Німеччина) з 2005-го. Ключове завдання фестивалю — налагодження міжкультурного діалогу між Сходом і Заходом.

Цьогоріч у зв’язку з пандемією COVID-19 Ost Anders Fest перейшов в онлайн і проходить під хештегом #digitale_liebeЗ квітня організатори транслюють на своєму сайті концерти, перформанси та дискусії з діячами мистецтва з Німеччини, України, Росії та Білорусі.

Ost Anders Fest також планує стати інтернет-платформою для обміну мистецтвом. З 17 квітня на сайті фестивалю відкрилася віртуальна галерея. Відвідати експозицію, познайомитися з роботами художників з України, Румунії та Німеччини можна до 17 червня.

У Харкові трансляцію організовує арт-центр «Живот» за технічної підтримки KH production

«Думаю, Харків на зв’язку тому, що тут є люди, які цінують ідеї обміну, допомоги, розвитку і втілюють їх на практиці, — розповідає одна із учасниць фестивалю, аудиовізуальна цифрова художниця Lenoczka, — В організації події зібралася потужна команда — KH ProdЖивот, добрі друзі, колеги і патрони звідусюди. Ми представимо гібридний пінг-понг перформанс з використанням слухових та зорових подразників і, звісно, масок».

Яка програма?

18:30 — обговорення історії Галини Мартинової, яка бореться за права тварин і відкрила в Одесі притулок, а також умов існування безпритульних тварин в Україні.

19:00 — онлайн-дискусія з харківськими художниками про нові виставки в digital-форматі та мистецтво в часи пандемії. 

20:00 — онлайн-моноспектакль Юлії Савченко «What do you offer?» за мотивами п’єси Сари Кейн «Психоз 4.48». У п’єсі піднімаються питання самотності і любові.

21:00 — онлайн-концерт харківської кавер-групи «Село и люди».

22:00 — аудіовізуальний перформанс від музичного електронного проєкту музикантки Дар’ї Вештак Sirakusy й аудіовізуальної цифрової художниці Lenoczka.

23:00 — парний діджей-сет від арт-директора арт-центру «Живот» Asket і резідентки «Живота» Florinutz.

Трансляції відбудуться на сайті, YouTube-каналі фестивалю та на Twitch. Доступ до всіх онлайн-івентів вільний. Для фінансової підтримки артистів розроблена система добровільних пожертвувань. Надіслати донат художнику чи музиканту можна на сайті фестивалю.

Не забудьте також, що в цей же день, 23 травня, відбудеться перший івент з циклу подій «На карантині з Plan B».

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк