Головна - Місто - #CАМІСОБІФЕСТ: все, що потрібно знати, про цьогорічний фестиваль у провулку Воробйова
…

#CАМІСОБІФЕСТ: все, що потрібно знати, про цьогорічний фестиваль у провулку Воробйова

Час прочитання: 2 хв

В останні вихідні літа, 28 та 29 серпня, в Харкові в провулку Воробйова відбудеться #САМІСОБІФЕСТ або #SSF.

«Люк» запитав у організаторів, що буде в цьогорічній програмі #SSF та чому варто його підтримати.

Фестиваль #САМІСОБІФЕСТ відбувається вже п’ять років поспіль. Раніше він проводився під назвою Vinyl Fest — у форматі фестиваля-ярмарку із музичною програмою. 

Концепція фестивалю полягає в об’єднанні прогресивних людей: а саме у створенні спільноти, що зацікавлена у розбудові свого майбутнього, майбутнього Харкова та України. 

Фестиваль невипадково відбудеться в провулку Воробйова. 

«У нас є велике бажання аби провулок Воробйова нарешті став пішохідним, — пояснює «Люку» автор проєкту Віталій Собченко. — Це зробить місто комфортнішим та цікавішим. З архітектурної точки зору він схожий на Андріївський узвіз у мініатюрі». 

Що у програмі?

Цього року #SSF прагне максимально додати освітніх кейсів та зробити акцент на сучасних етичних моментах. 

«Ми намагаємось не співпрацювати з тютюновими та алкогольними компаніями, — розповідає Віталій. — Ми прагнемо донести здорові цінності до молоді, яка прийде на фестиваль, тому у нас ви не побачите реклами цигарок та кальянів. Ми хочемо, у хорошому сенсі, пропагувати європейські цінності та відповідати віянню часу».

Фестиваль буде розділений на чотири секції: 

  • торгівельна — ярмарка та барахолка;
  • освітня — майстер-класи, лекції, виставки;
  • їжа — фудкорт;
  • музика — діджеї, жива музика.

«Цьогоріч наші учасники підготували багато цікавого, — стверджує Віталій. — Наприклад, лектори навчать, як без покарань виховувати свою собаку або як жити тут і зараз, а не в своїх думках. Також розкажуть про благоустрій міста. І це тільки невелика частина того, що готується».

Як можна допомогти? 

Вхід на #SSF безкоштовний. Проте організаторам необхідно забезпечити витрати, які пов’язані з організацією фестивалю. Загалом потрібно зібрати 229 тис. грн. З цієї суми вже зібрано 175 тис. грн.

Усі кошти витрачають виключно на декорації, маркетинг заходу, господарські потреби (прибирання, оплата бензину, доставка декорацій та меблів). 

Обкладинка — Катерина Переверзева

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк