Головна - Місто - Стас Корольов презентує в Харкові один з кращих українських альбомів року. За підтримки «Люка»
…

Стас Корольов презентує в Харкові один з кращих українських альбомів року. За підтримки «Люка»

Час прочитання: 2 хв

У суботу, 2 жовтня, в Харкові в Promodo Hub виступить автор одного з кращих українських альбомів року Стас Корольов. Концерт відбудеться за підтримки «Люка».

Стас Корольов вперше став відомим як учасник дуету YUKO, в якому був разом з Юлією Юріной. Гурт з’явився наприкінці 2016 року, потрапив на лейбл Masterskaya та швидко запам’ятався завдяки своєму самобутньому саунду — міксу електроніки та автентичного українського фолку.  

Втім, в 2020-му через творчі розбіжності YUKO розпалися. Все це наклалося на внутрішні суперечки Корольова та складні стосунки з його дівчиною. Стас почав відвідувати психотерапевта та переосмислювати себе i свою творчість. А вже в травні 2021-го випустити свій перший сольний альбом «O_x»

«O_x» — це автобіографічна та відверта робота, яка підіймає важливі та проблемні питання. Серед них — творча самореалізація та власні амбіції, токсичні відносини та аб’юз, ментальне здоров’я, наркотична залежність як спосіб втекти від реальності, самотність в соцмережах, фінансова криза, громадянська позиція та суспільний тиск. Це альбом, що треба прослуховувати від початку до кінця.

The Village Ukraine назвав дебютник Стаса разом із новим релізом «Вагоновожатих» «поки найкращими українськими альбоми року» (вокаліст гурту Антон Слєпаков також взяв участь у запису «O_x»), СЛУХ«унікальним для української музики концептуальним альбомом».

«Люк» мав змогу спостерігати Стаса Корольова наживо під час виступу на головній сцені фестивалю The Most Fest у Костянтинівці. І це було епічно.

«За технікою виконання Корольов нагадує 2H Company в кращі роки, а своїми автобіографічними і пронизливими текстами про кризу рутини, побутову тугу й особисті рефлексії — б’є в саме яблучко, — згадували ми.

Наживо до цього всього додається вокальний надрив і гітарна міць (Стас по черзі терзає гітару і бас) з рифами в дусі Rage Against The Machine, під які перші ряди публіки закономірно починають слем».

Концерти Стаса супроводжує потужний візуальний ряд Анастасії Весни, що лише підсилює ефект від музики.

З Харковом у Стаса особливі відносини. У 2014-му він приїхав в наше місто від війни, жив на репетиційній базі гурту «Гараж Ньютона», харчувався мівіной та у Freshline. Потім знімав койку в комуналці на Пушкінскій, коротшу за його зріст, й кімнату в квартирі, де жила стара божевільна жінка.

Стас обожнює Держпром та архітектурний ансамбль на площі Свободи, де в 2008-м на власні очі бачив концерт Queen. Також любить «Старик Хем», спортбар «99» та піццу з «Буфета».

Концерт відбудеться в суботу, 2 жовтня, о 20:00 в Promodo Hub (вул. Отакара Яроша, 18). Вартість квитка — 480 грн. Купити квитки можна за посиланням.

Приєднуйтесь до зустрічі в Facebook та слідкуйте за новинами.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.ї

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк