Місто
Терехов обіцяє Харкову нові «фішки»

Міський голова Харкова Ігор Терехов висловився щодо майбутнього відновлення міста після російських обстрілів.

Міський голова Харкова Ігор Терехов висловився щодо майбутнього відновлення міста після російських обстрілів.

Ігор Терехов не може сказати, скільки часу і грошей було б потрібно на відновлення Харкова після російських обстрілів, якби війна закінчилася зараз.  

«Ви правильно ставите питання — скільки часу і скільки грошей. Зараз я не можу сказати», — відповів він на запитання в інтерв’ю «Українській правді». 

Водночас міський голова запевнив, що міськрада продовжує співпрацю з бюро Нормана Фостера стосовно розробки генерального плану Харкова.

«Ми сьогодні з лордом Фостером і його архітектурним бюро розробляємо генеральний план розвитку міста Харкова, — зазначив він. 

І це не просто про архітектуру чи будівництво. Наш план гармонійно пов’язаний з економікою. Такому мегаполісу як Харків потрібні базові якорі: індустріальні парки та ІТ-парки. 

Наше місто завжди було молодими, містом ІТшників. Наша задача зараз — повернути їх в Харків. Що для цього необхідно? Перш за все — безпека. Друге — комфорт. Так, зараз місто зі шрамами, але Харків залишається цілісним містом, гарним і комфортним»

Також Терехов пообіцяв Харкову нові «фішки», але не пояснив, що саме мається на увазі.

«Ми хочемо піти в генплані від економіки, створювати під неї нові мікрорайони, є повне розуміння реконструкції і центральної частини міста, і нових “фішок” для Харкова», — розповів міський голова.


Контекст:


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.