Головна - Місто - Терехов обіцяє Харкову нові «фішки»
…

Терехов обіцяє Харкову нові «фішки»

Час прочитання: 2 хв

Міський голова Харкова Ігор Терехов висловився щодо майбутнього відновлення міста після російських обстрілів.

Ігор Терехов не може сказати, скільки часу і грошей було б потрібно на відновлення Харкова після російських обстрілів, якби війна закінчилася зараз.  

«Ви правильно ставите питання — скільки часу і скільки грошей. Зараз я не можу сказати», — відповів він на запитання в інтерв’ю «Українській правді». 

Водночас міський голова запевнив, що міськрада продовжує співпрацю з бюро Нормана Фостера стосовно розробки генерального плану Харкова.

«Ми сьогодні з лордом Фостером і його архітектурним бюро розробляємо генеральний план розвитку міста Харкова, — зазначив він. 

І це не просто про архітектуру чи будівництво. Наш план гармонійно пов’язаний з економікою. Такому мегаполісу як Харків потрібні базові якорі: індустріальні парки та ІТ-парки. 

Наше місто завжди було молодими, містом ІТшників. Наша задача зараз — повернути їх в Харків. Що для цього необхідно? Перш за все — безпека. Друге — комфорт. Так, зараз місто зі шрамами, але Харків залишається цілісним містом, гарним і комфортним»

Також Терехов пообіцяв Харкову нові «фішки», але не пояснив, що саме мається на увазі.

«Ми хочемо піти в генплані від економіки, створювати під неї нові мікрорайони, є повне розуміння реконструкції і центральної частини міста, і нових “фішок” для Харкова», — розповів міський голова.


Контекст:

  • Раніше Харківська міськрада пропонувала містянам взяти участь у створенні нового генплану Харкова.
  • «Люк» вже двічі — у травні та липні — звертався в бюро Нормана Фостера стосовно деталей майбутньої відбудови Харкова. Останнього разу у відповідь нам зазначили, що «досі зарано обговорювати проєкт [відбудови Харкова] у деталях» та порадили повернутися з цим питанням у вересні.
  • Читайте також, що харківські архітектори та активісти думають про співпрацю міськради з Норманом Фостером та що з цього може вийти.

«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк