Місто
«Букви і цифри»: дискусія про об’єднання культури та бізнесу в Літмузеї

У четвер, 8 жовтня, в садку Харківського літературного музею відбудеться дискусія «Букви і цифри: творці й меценати» про те, як культурі і бізнесу ефективно об’єднуватися для розвитку своїх міст.

У четвер, 8 жовтня, в садку Харківського літературного музею відбудеться дискусія «Букви і цифри: творці й меценати» про те, як культурі і бізнесу ефективно об’єднуватися для розвитку своїх міст.

Дискусія «Букви і цифри: творці й меценати» відбудеться в рамках нового сезону культурно-дослідницької ініціативи «П’ятий Харків».

Поштовхом до цієї зустрічі став кейс із Харківською літературною резиденцією. Резиденція була заснована Українським осередком Міжнародного ПЕН-клубу у 2018 році для підтримки письменників/ць та перекладачів/ок, а також промоції Харкова та його культурних процесів. Наразі її також підтримав місцевий бізнес.

«Те, що в резиденцію готові вкладатися свідомі представники місцевого бізнесу, є важливим свідченням того, що вона потрібна місту так само, як місту потрібні власні міфи, легенди, власна історія та власна аура, — вважає письменник і президент PEN Ukraine Андрій Курков

Все це врешті-решт робить Харків не просто великою і важливою крапкою на карті, а містом, що активно живе, розповідає власні історії, радо зустрічає своїх гостей».

Саме тому на дискусії мова піде про те, як культурі та бізнесу порозумітися та ефективно співпрацювати.

Хто візьме участь?

У розмові:

В панельній дискусії:

Модеруватиме розмову Іванна Скиба-Якубова, керуюча партнерка PR-аґенції Bagels&Letters.

Що таке «П’ятий Харків»?

«П’ятий Харків» — культурна ініціатива, що була започаткована в 2016 році Сергієм Жаданом, Ярославом Маркевичем, ЛітМузеєм та Bagels & Letters. 

Поштовхом до створення проєкту стали чотири образи Харкова, сформовані ще в 1948 році мовознавцем, істориком і культурологом Юрієм Шевельовим в есе «Четвертий Харків». 

Докладніше читайте про це тут.

Дискусія відбудеться 8 жовтня о 19:00 у Харківському літмузеї (вул. Багалія, 6). Вхід вільний.